TİCARİ DRONE SİGORTASI

Magdeburger Ticari Drone Sigortası ile Ticari Amaçla Kullanılan Drone'lar Güvencede!

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından İnsansız Hava Araçlarının kullanımı konusunda zorunlu hale getirilen Drone Sigortası ile karşılaşabileceğiniz tüm riskler geniş kapsamlı şekilde ele alınıyor. Hem gövde sigortası hem de sorumluluk sigortası olarak çözümler sunan Magdeburger Drone Sigortası, insansız hava aracı yani drone hava aracının gövde ve yedek parçalarında oluşabilecek fiziksel kayıp veya hasar ile üçüncü şahıslara verilebilecek zararlardan doğacak yasal sorumluluklar zorunlu limitlerin üzerinde güvence altında.

Magdeburger Sigorta olarak yeni geliştirdiğimiz İHA Sigortası ürünümüz ile ticari amaçla kullanılan İHA’lar için üzerindeki çıkarılabilir ve çıkarılamaz yükler de dahil olmak üzere, uçuş sırasında veya yerde gerçekleşen faaliyetlerden kaynaklanan olası fiziksel kayıp veya hasar için de teminat sağlıyoruz.

 

Teminatlar:

  • İHA gövdesi fiziksel kayıp ve hasar 
  • İHA yedek parçalarında oluşacak fiziksel kayıp veya hasar
  • Üçüncü Şahıs Yasal Sorumluluk
  • Üçüncü Şahıslara Yönelik Bedensel Yaralanma ve / veya Maddi Hasar
  • Mahremiyetin İhlali
  • Gürültü Sorumluluk

Ek Teminatlar:

Gövde savaş: Grev, lokavt, halk hareketleri, ihtilal, sabotaj gibi toplumsal olaylarda ve İHA sahibinin izni olmaksızın hareket eden İHA’lara gelebilecek maddi zararların karşılanması

İHA işleten sorumluluk: İHA sahibini taklit ederek, hava aracının işletilmesinden kaynaklanan bedensel yaralanma ve / veya maddi hasarın karşılanması

Siber teminat -Dijital varlık kaybı: Doğrudan bilgisayar virüsünün neden olduğu hasar, değişiklik, bozulma, hırsızlık sebebiyle oluşacak dijital veri kaybı ile kötü niyetli kullanım sonucu dijital varlık tahribatının giderilmesi.

İHA operatörüne karşı sorumluluk: Sigortalı İHA'ın işletmecisine veya işletmecilerine olan yükümlülüğünün teminat altına alınması.

 


https://www.elitsigortam.com/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -